Aprašymas
Techniniai parametrai
APIE UŽKORINIUS VARIUS
CALON GLORIA 2 taktų 40 AG ilgo veleno užbortinis variklis užtikrina galingą našumą įvairioms vandens transporto priemonėms, nuo žvejybos laivų iki kreiserių. Sukurtas atsižvelgiant į kokybę ir patikimumą, šis 40 AG variklis užtikrina stiprų pagreitį su ilgu velenu, kad padidintų sraigto gylį, idealiai tinka plaukiant nelygiais vandenimis.
Su pažangiomis technologijomis, tokiomis kaip CDI, užtikrinantis patikimą paleidimą ir sklandų veikimą, ir „Precision Blend Oil Injection“, užtikrinantis optimalų kuro ir alyvos maišymą, šis 40 AG užbortinis variklis padidina efektyvumą ir našumą. Nesvarbu, ar esate atsidavęs meškeriotojas, ar paprastas laivelis, CALON GLORIA 40 AG pakabinamasis variklis suteikia galios, kurios jums reikia puikiems potyriams ant vandens.
Atsarginės dalys

Įmonės pristatymas
„Zhejiang Canglong Power Machinery Co., Ltd.“ (žinoma kaip CALON GLORIA), įkurta 2016 m. Hudžou su pradine penkių milijonų dolerių investicija, buvo įkurta su pažangia gamybos įranga ir kvalifikuota tyrimų ir plėtros komanda.


Verslui plečiantis, CALON GLORIA savininkas papildomai investavo aštuoniolika milijonų dolerių, kad pastatytų naują 15 000 ㎡ gamybos įrenginį. 2020 m. įmonė buvo reorganizuota ir perkelta į Hainingą, Jiaxing.
Siekdami tobulumo, pristatėme pakabinamų variklių asortimentą: 2 taktų modelius (3 AG, 5 AG, 9,8 AG, 15 AG, 20 AG, 30 AG ir 40 AG), 4 taktų modelius (6 AG, 20 AG, 60 AG EFI) ir 40 AG. Mūsų pastangos kuriant technologines naujoves taip pat davė reikšmingų rezultatų. 2023 m. liepos 24 d. gavome 25 patentus, apimančius tokias sritis kaip pakabinamų variklių alyvos tiekimo sistemos, posūkio bandymo prietaisai ir povandeninės krumpliaračio veržlių tvirtinimo sistemos. Reaguodami į virtualių arklio galių ženklinimo problemas rinkoje, nuosekliai laikėmės tikrosios arklio galios principo, sulaukiame vis didesnių vartotojų pagyrimų.


Nuo pat įsikūrimo aktyviai dalyvaujame visuomenės gerovės veikloje, ėmėmės iniciatyvos vykdyti savo įmonių socialinę atsakomybę. Bėgant metams bendradarbiavome su įvairiomis visuomenės gerovės organizacijomis, įskaitant Shuguang Rescue, Blue Sky Rescue, Kinijos Raudonojo kryžiaus savanorių asociaciją, Min'an Rescue ir Renze Rescue.
Klientų nuotraukos





Atsiliepimai

2 taktų užbortinio variklio greitas pradžios vadovas
- Sumontuokite užbortinį variklį su anti-kavitacijos plokšte 25 mm žemiau valties dugno; įsitikinkite, kad variklio korpusas tinka valčiai.
- Naudokite bešvinį benziną, Nr. 92 arba aukštesnį.
- Rekomenduojama 2{1}}2takčių variklių alyva: TC-W3.
- Rekomenduojama pavarų alyva: GL-4 80W90.
- Kuro mišinys:
- Pirmos 10 valandų: 25:1 (benzinas: 2 taktų alyva)
- Po 10 valandų: 50:1 (benzinas: 2 taktų alyva)
- Pavarų alyvą keiskite po 10 valandų, vėliau kas 50 valandų (nuolat tikrinkite, ar nėra vandens).
Populiarus Žymos: 40 AG pakabinamas variklis, Kinija 40 AG pakabinamų variklių gamintojai, tiekėjai, gamykla
2 TAKTIS 40 AG UŽBAIGTIS VARIKLIS
PASIRENKINIAI MODELIAI:
T40BS --- Vairalazdės valdymas; Rankinis paleidimas; Trumpas velenas
T40BL--- Vairalazdės valdymas; Rankinis paleidimas; Ilgas velenas
T40BWS--- Vairalazdės valdymas; Elektrinis paleidimas; Trumpas velenas
T40BWL--- Vairalazdės valdymas; Elektrinis paleidimas; Ilgas velenas
T40FWS--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Trumpas velenas
T40FWL--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Ilgas velenas
T40FWTS--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Elektrinis pakreipimas; Trumpas velenas
T40FWTL--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Elektrinis pakreipimas; Ilgas velenas
| Modelis | T40 |
| Skersinio aukštis | S: 424 mm P: 550 mm |
| Sausas svoris | 76 -78kg |
| Maks. RPM diapazonas | 4500-5500 r/min |
| Maks. galia | 29,4 kW (40 AG) |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 1100±50 aps./min |
| Variklio tipas | 2-cil. |
| Poslinkis | 703cc |
| Skylė X eiga | 80,0 × 70,0 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Vairalazdė ir nuotolinio valdymo pultas |
| Paleidimo sistema | Rankinis paleidimas ir elektrinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 2 |
| Apkarpyti ir pakreipti | Rankinis pakreipimas ir elektrinis pakreipimas |
| Kuro bako talpa | 24L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.43 L |
| Tepimo sistema | 50:1 (mazutas) |
| Propeleris | 11 1/8*13 colių |
Siųsti užklausą












