Didelio našumo užbortiniai varikliai
- Lengvas ir nešiojamas
- Daugiau spalvų parinkčių
- Didesnė cilindro anga užtikrina didesnę galią
- CDI uždegimo automatinis{1}}patobulina kibirkšties laiką, kad būtų optimali galia važiuojant visais greičiais
- Sertifikuota Kinijos klasifikavimo draugijos (CCS)
- Rekomenduojamas guminės valties ilgis: 3,8–4,2 m
Aprašymas
Techniniai parametrai
APIE UŽKORINIUS VARIUS
CALON GLORIA 2-taktis 20 AG didelio našumo užbortinis variklis yra pirmasis ir populiariausias prekės ženklo modelis, nuolat tobulinamas atsižvelgiant į klientų atsiliepimus, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas. Dėl patobulinto cilindro dizaino, kurio matmenys yra 62 x 54 mm, jis užtikrina didesnę galią ir efektyvumą, todėl yra puikus pasirinkimas tiek pramoginiams, tiek profesionaliems plaukiojimo poreikiams. Patirkite patikimą CALON GLORIA pavyzdinio variklio patikimumą ir naujoves šiandien!
Atsarginės dalys
Siūlome įvairius pakabinamų variklių priedus iš skirtingų gamintojų, kad patenkintume klientų poreikius. Mūsų dalys padeda pagerinti variklio veikimą, ilgaamžiškumą ir užtikrina patikimą veikimą įvairiomis jūrų sąlygomis. Nuolat plečiame savo pasirinkimą, kad pasiūlytume sprendimus tiek pramoginiams, tiek profesionaliems naudotojams, užtikrindami aukštos-kokybės, ekonomiškai-optimalaus variklio veikimo galimybes.

Internetinė gamykla







Atsiliepimai

Parodos
2019 m. Šanchajaus tarptautinėje valčių parodoje, pirmaujančiame Azijos jūrų pramonės renginyje, CALON GLORIA pristatė savo didelio našumo-pakabinamus variklius, įskaitant pavyzdinį 2 taktų 20 AG modelį. Šis dalyvavimas išryškino prekės ženklo įsipareigojimą kokybei ir naujovėms, užmegzdamas ryšį su pasauliniais plaukiojimo valtimis entuziastais ir pramonės ekspertais bei sustiprindamas savo buvimą tarptautinėje rinkoje.





Užbortinio variklio paleidimo kontrolinis sąrašas
1. Atidarykite abiejų degalų bakų (įtaisytųjų ir išorinių) oro vožtuvus.
2. Prijunkite išorinę kuro liniją prie variklio.
3. Nustatykite degalų jungiklį į padėtį „įjungta“.
4. Saugiai įkiškite avarinio jungiklio dirželį.
5. Pakratykite degalų baką, kad susimaišytų, toliau nuo ugnies šaltinių.
6. Įsitikinkite, kad pavara yra neutralioje padėtyje.
7. Prijunkite degalų tiekimo liniją prie variklio, perpumpuokite lemputę 3–5 kartus rodyklės link variklio link.
8. Šiek tiek atidarykite droselį, paspauskite droselį, kad užvestumėte, tada uždarykite droselį ir leiskite varikliui veikti tuščiąja eiga 3–5 minutes, kad sušiltų.
9. Nenaudojamą variklį iškelkite iš vandens; prireikus vėl nuleiskite.
10. Jei norite ilgai-saugoti, visiškai išleiskite degalus.
Populiarus Žymos: didelio našumo užbortiniai varikliai, Kinijos didelio našumo pakabinamų variklių gamintojai, tiekėjai, gamykla
2 TAKTIS 20 AG UŽBAIGTIS VARIKLIS
PASIRENKINIAI MODELIAI:
T20BS--- Vairalazdės valdymas; Rankinis paleidimas; Trumpas velenas
T20BL--- Vairalazdės valdymas; Rankinis paleidimas; Ilgas velenas
T20BWS--- Vairalazdės valdymas; Elektrinis paleidimas; Trumpas velenas
T20BWL--- Vairalazdės valdymas; Elektrinis paleidimas; Ilgas velenas
T20FWS--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Trumpas velenas
T20FWL--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Ilgas velenas
T20BX--- Vairalazdės valdymas; Rankinis paleidimas; Itin ilgas velenas
T20BWX--- Vairalazdės valdymas; Elektrinis paleidimas; Itin ilgas velenas
T20FWX--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Itin ilgas velenas
| MODELIS | T20 |
| Tipas | 2 taktas |
| Skersinio aukštis | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Matmenys | 878*343*1077 mm (S) 878*343*1204 mm (L) |
| Sausas svoris | 41 kg (S) 42 kg (L) |
| Maks. RPM diapazonas | 5200-5800 r/min |
| Maks. Galingumas | 14,7kw |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 1600±50 aps./min |
| Variklio tipas | 2-cil. |
| Poslinkis | 326 cc |
| Anga × Eiga | 62×54 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Vairalazdė / nuotolinio valdymo pultas |
| Paleidimo sistema | Rankinis paleidimas / elektrinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 1.85 (24/13) |
| Apkarpyti ir pakreipti | vadovas |
| Kuro bako talpa | Išorinis 24L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.37 L |
| Maišymo santykis | 50 : 1 |
| Propeleris | 9 1/4 × 9 |
Siųsti užklausą










