4 taktų valties variklis
Veikia sklandžiai su minimaliu triukšmu
Mažos emisijos ir didelis kuro efektyvumas
Kompaktiškas ir universalus dizainas
Ekologiškas-
Geriausiai tinka guminėms valtims, kurių ilgis nuo 5 iki 7 metrų
Atitinka CCS ir CE sertifikatus
Aprašymas
Techniniai parametrai
APIE UŽKORINIUS VARIUS
Privalumai:
Degalų efektyvumas: 4{2}}pakabinamieji varikliai sunaudoja iki 50 % mažiau degalų nei 2 taktų to paties AG.
Draugiškas aplinkai: Jie išmeta iki 90 % mažiau išmetamųjų teršalų, todėl yra ekologiškesnis pasirinkimas.
Patvarumas: Tepimo sistema pagerina vidinių dalių ilgaamžiškumą ir patikimumą, užtikrina sklandesnį veikimą.
Sukimo momentas ir lygumas: 4 taktai generuoja didesnį sukimo momentą, idealiai tinka sunkesnėms valtims ir sklandžiai veikia tuščiąja eiga arba mažu apsisukimų dažniu be uždegimo pertrūkių.
Tylesnis veikimas: Jie yra tylesni nei 2 taktai, žemesnio žingsnio, mažinantys triukšmo taršą.
Minusai:
Sunkesnis ir stambesnis: Dėl sudėtingos konstrukcijos 4-takčiai varikliai yra sunkesni, todėl, palyginti su 2 taktais, sumažėja pagreitis ir didžiausias greitis.
Priežiūra: Dėl sudėtingos tepimo sistemos reikia reguliariai keisti alyvą ir filtrus bei daugiau priežiūros.
Netinka mažoms valtims: Dėl papildomo svorio jis gali būti mažiau tinkamas mažesnėms valtims, kuriose yra lengvas 2 taktų variklis.

Šiuo metu CALON GLORIA tiekia 4 taktų 6 AG ir 20 AG pakabinamus valčių variklius, o 60EFI modelis pasirodys netrukus!
Įmonės pristatymas
Siekdami tobulumo, pristatėme įvairų pakabinamų variklių asortimentą: 2 taktų modelius (3 AG, 5 AG, 9,8 AG, 15 AG, 20 AG, 30 AG ir 40 AG), 4 taktų modelius (6 AG, 20 AG, 60 AG pakabinamuosius variklius) ir 60 AG. Mūsų nuolatinis dėmesys technologinėms naujovėms davė įspūdingų rezultatų. 2023 m. liepos 24 d. gavome 25 patentus, apimančius pagrindines sritis, tokias kaip pakabinamų variklių alyvos tiekimo sistemos, posūkio bandymo įtaisai ir povandeninės krumpliaračio veržlių tvirtinimo sistemos. Reaguodami į susirūpinimą dėl virtualaus arklio galių ženklinimo rinkoje, nuosekliai laikėmės principo teikti tikras arklio galias, pelnydami vis didesnį vartotojų pripažinimą ir pagyrimą.

Mūsų komanda
Calon Gloria komanda yra atsidavusi grupė, pasiryžusi siekti meistriškumo kiekviename gamybos ir paslaugų gyvavimo ciklo etape. Mūsų tyrimų ir plėtros komanda skatina nuolatines naujoves, kuria galingus ir patikimus pakabinamus variklius. Pardavimų komanda užtikrina sklandų pirkimo patirtį, klientams siūlydama profesionalias konsultacijas. Mūsų-pardavimo po pardavimo komanda daugiausia dėmesio skiria klientų pasitenkinimui, teikia nuolatinį palaikymą ir priežiūrą. Gamyba atliekama tiksliai ir efektyviai, atitinkant aukščiausius kokybės standartus, o mūsų kokybės kontrolės (Q&C) komanda atlieka išsamius patikrinimus, siekdama užtikrinti kiekvieno komponento patvarumą ir našumą. Kartu siekiame tiekti produktus, kurie nuolat viršija klientų lūkesčius.






Sertifikatai

Parodos


2017 m. Šanchajaus tarptautinė valčių paroda
Užbortinio variklio montavimas
Užbortinis variklis turi būti sumontuotas taip, kad valtis būtų tinkamai subalansuota. Jei ne, vairuoti gali būti sunku. Jei valtys yra su vienu varikliu, užbortinį variklį pastatykite išilgai valties vidurio linijos (kilio linijos).


Norint pasiekti optimalų veikimą, svarbu sumažinti vandens pasipriešinimą (vilkimą) tarp valties ir užbortinio variklio. Montavimo aukštis vaidina lemiamą vaidmenį. Jei variklis sumontuotas per aukštai, gali atsirasti kavitacija ir sumažėti varomoji jėga. Jei sraigto antgaliai sulaužo vandens paviršių, variklio greitis gali pernelyg padidėti ir perkaisti. Kita vertus, jei variklis sumontuotas per žemai, padidės atsparumas vandeniui, sumažės variklio efektyvumas. Idealiu atveju anti{5}}kavitacijos plokštė turėtų būti tarp valties dugno ir maždaug 25 mm (1 colio) žemiau jo.
Populiarus Žymos: valties variklis 4 taktų, Kinijos valčių 4 taktų gamintojai, tiekėjai, gamykla
4INSTRUKCIJA20HP UŽVARIUS VARIKLIS
PASIRENKINIAI MODELIAI:
F20BS--- Vairalazdės valdymas; Rankinis paleidimas; Trumpas velenas
F20BL--- Vairalazdės valdymas; Rankinis paleidimas; Ilgas velenas
F20BWS--- Vairalazdės valdymas; Elektrinis paleidimas; Trumpas velenas
F20BWL--- Vairalazdės valdymas; Elektrinis paleidimas; Ilgas velenas
F20FWS--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Trumpas velenas
F20FWL--- Nuotolinio valdymo pultas; Elektrinis paleidimas; Ilgas velenas
| MODELIS | F20 |
| Tipas | 4 insultas |
| Skersinio aukštis | 438 mm (S) 565 mm (L) |
| Matmenys | 1048*386*1097 mm (S) 1048*386*1224 mm (L) |
| Sausas svoris | 53,8 kg (S) 55,8 kg (L) |
| Maks. RPM diapazonas | 5000-6000r/min |
| Maks. Galingumas | 14,7 kW |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 1050±50 aps./min |
| Variklio tipas | 2-cil. |
| Poslinkis | 362 cc |
| Anga x eiga | 63,0 x 58,1 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Gręžtuvas / Nuotolinio valdymo pultas |
| Paleidimo sistema | Rankinis / elektrinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 2.08 |
| Apkarpyti ir pakreipti | vadovas |
| Kuro bako talpa | 24L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.25 L |
| Propeleris | 9 1/4X11-J1 in. |
Siųsti užklausą












