Aprašymas
Techniniai parametrai
APIE UŽKORINIUS VARIUS
6 AG keturių taktų valties variklis siūlo puikų įperkamumo, degalų efektyvumo ir ekologiškumo balansą. Dėl savo pažangios konstrukcijos šis variklis veikia sklandžiau ir sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, palyginti su dviejų{2}}takčių alternatyvomis. Keturtaktis-variklis taupo degalus-, sumažina eksploatavimo išlaidas ir poveikį aplinkai, todėl tai yra idealus pasirinkimas ekologiškiems-laivininkams. Dėl patikimo veikimo ir mažesnių priežiūros poreikių keturtaktis valties variklis yra ekonomiškas-sprendimas ieškantiems patikimo, ekologiškesnio pasirinkimo savo valtimis. Mažos degalų sąnaudos ir ilgas tarnavimo laikas dar labiau padidina bendrą jo vertę.
Pirkimo šou




Hudžou Raudonojo kryžiaus gelbėjimo komanda




Sandėlis






Atsarginės dalys




Sertifikatai

Ar turėčiau rinktis 2 ar 4 taktų pakabinamąjį variklį?
Renkantis 2 ir 4 taktų pakabinamus variklius, būtina atsižvelgti į tokius veiksnius kaip degalų efektyvumas, poveikis aplinkai ir priežiūros poreikiai.
Dviejų taktų varikliai yra paprastesni, lengvesni ir suteikia daugiau galios pagal savo dydį, greitai įsibėgėja ir pasižymi didesniu judrumu. Tačiau jie sunaudoja daugiau degalų, išmeta daugiau išmetamųjų teršalų ir reikalauja reguliariai stebėti mazuto ir alyvos mišinį. Šie varikliai idealiai tinka trumpoms, retkarčiais kelionėms ar mažesniems laivams dėl mažesnės pradinės kainos ir lengvos priežiūros.
Kita vertus, 4{1}}takčiai varikliai yra sudėtingesni, tačiau jie pasižymi didesniu degalų efektyvumu, sumažina išmetamųjų teršalų kiekį ir ilgiau{3}}veikia. Jie yra tylesni, sklandesni ir labiau tinkami ilgiems atstumams ar dažnam naudojimui. Nors priežiūros išlaidos gali būti didesnės, ilgesni intervalai tarp remonto ilgainiui tampa ekonomiškesniu pasirinkimu, ypač tiems, kurie nori sumažinti poveikį aplinkai.
Apibendrinant galima pasakyti, kad 2-taktis geriausiai tinka tiems, kurie siekia paprastumo ir greito veikimo trumpesnėms išvykoms, o 4-taktis pasižymi degalų taupymu, tylesniu veikimu ir ekologiškumu, kad būtų galima reguliariai ar ilgiau naudoti. Pasirinkite atsižvelgdami į savo poreikius ir prioritetus, susijusius su degalų efektyvumu, triukšmu ir ilgalaike verte.
Populiarus Žymos: keturtaktis valties variklis, Kinijos keturių taktų valčių variklių gamintojai, tiekėjai, gamykla
4INSTRUKCIJA6 AGIŠORINIS VARIKLIS
CG MARINE 6 AG keturtaktis{1}}variklis pasižymi sudėtinga matine apdaila, ne tik pagerina jo estetiką, bet ir užtikrina išskirtinį patvarumą bei stiprumą. Sukurtas maksimaliam našumui, jis sklandžiai suporuojamas su SOLAS sraigtais, užtikrinant sklandų ir efektyvų plaukiojimą valtimi. Variklio konstrukcijoje pirmenybė teikiama patogumui-, o ergonomiška rankenėlė užtikrina lengvą valdymą ir valdymą. Vidus kruopščiai sutvarkytas, kad būtų užtikrintas ilgalaikis -patikimumas. Šis variklis, pasižymintis paprastu rankiniu užvedimu ir lengvu, tiksliu pavarų perjungimu, yra idealus pasirinkimas tiek pramoginiams, tiek profesionaliems laivininkams. Degalų{9}}efektyvumas puikiai suderinamas tarp patikimumo ir praktiškumo, todėl jis yra puikus pasirinkimas įvairiems plaukiojimo poreikiams.
| MODELIS | F6 |
| Tipas | 4 insultas |
| Skersinio aukštis | 435 mm (S) 562 mm (L) |
| Matmenys | 750*403*1040 mm (S) / 750*403*1167 mm (L) |
| Sausas svoris | 27 kg (S) / 28 kg (L) |
| Maks. RPM diapazonas | 4500-5500 r/min |
| Maks. Galingumas | 4,4 kW (6 AG) |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 1550±50 aps./min |
| Variklio tipas | 1-cil. |
| Poslinkis | 139 cc |
| Angos X eiga | 62*46 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Vairalazdė rankena |
| Paleidimo sistema | Rankinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 2.08(27/13) |
| Apkarpyti ir pakreipti | vadovas |
| Kuro bako talpa | Išorinis 12L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.1 L |
| Maišymo santykis | 50:1 |
| Propeleris | 7 1/2X8-BL |
Kitas
neSiųsti užklausą










