Aprašymas
Techniniai parametrai
Apie pakabinamus variklius
40 AG pakabinamas variklis yra sukurtas didesniems laivams, todėl užtikrina tvirtą ir patikimą veikimą tiek darbui, tiek laisvalaikiui. Jis lengvai valdo didelį greitį, vilkimą ir nelygų vandenį. Nesvarbu, ar žvejojate, keliaujate didelius atstumus ar mėgstate vandens sportą, šis variklis užtikrina sklandų galią ir gerą kuro efektyvumą. Sukurtas ilgaamžiškumui, užtikrina patikimą naudojimą visomis jūrų sąlygomis.



Mūsų įmonė
Zhejiang Cang Long Power Machinery Co., Ltd.
Mūsų gamykla tęsiasi15 000 kvadratinių metrų, palaikant didelio masto{0}}gamybą100 kvalifikuotų darbuotojų, įskaitant specialią komandąpatyrę technikos inžinieriai. Esame aprūpintipažangios mašinos ir modernios gamybos linijos, užtikrinant aukštą efektyvumą, tikslumą ir pastovią gaminio kokybę.
Šiuo metu laikomėsvirš 30 patentų, apimantis pagrindines produkto dizaino, našumo optimizavimo ir gamybos technologijų naujoves. Šie patentai atspindi mūsų tvirtą atsidavimą moksliniams tyrimams ir plėtrai ir užtikrina, kad mūsų sprendimai išliktų konkurencingi, veiksmingi ir pasaulinėje rinkoje{1}}mąstytų į priekį.
-
15000 +Įmonės skalė15000 kvadratinių metrų
-
30 +Inovacijosdaugiau nei 30 patentų

Gelbėjimo komanda






Nuoširdžiai jaučiame didžiulę garbę, kad mūsų produktai gali būti naudojami gelbėjimo darbams. Šie gaminiai atlieka itin svarbų vaidmenį įvairiose gelbėjimo operacijose, užtikrindami tvirtą paramą sklandžiam gelbėjimo darbų eigai, padeda gelbėtojams efektyviau atlikti gelbėjimo užduotis, gelbsti gyvybes ir turtą. Tai ne tik mūsų gaminių kokybės patvirtinimas, bet ir ryškus mūsų prekės ženklo socialinės atsakomybės ir socialinės vertės suvokimo praktikos pasireiškimas, verčiantis mus giliai pajusti mūsų peties misiją ir šlovę.
Paroda






DUK
1 klausimas: kokius degalus naudoja jūsų varikliai?
A:Benzino.
2 klausimas: per kiek laiko gausiu atsakymą išsiuntęs užklausą?
A:Per 12 valandų.
3 klausimas: kaip užtikrinate kokybę?
A:Visi varikliai bandomi įvairiose vandens aplinkose ir praeina sandarumo patikrą.
4 klausimas: koks yra pristatymo laikas?
A:1–3 dienos pavyzdžiams, 14–21 diena masiniams užsakymams.
Populiarus Žymos: 40 AG pakabinamas variklis, Kinija 40 AG pakabinamų variklių gamintojai, tiekėjai, gamykla
2 TAKTIS 40 AG UŽBAIGTIS VARIKLIS
T40 yra universalus vidutinio{1}}variklio dvitaktis{2}}pakabinamas variklis, garsėjantis išskirtiniu našumu ir stabilumu. Jo paprastas dizainas užtikrina lengvą valdymą, todėl jis yra geriausias pasirinkimas žvejybos entuziastams ir vandens sporto mėgėjams, pavyzdžiui, banglentininkams, kurie vertina įspūdingą pagreitį. Didesnio darbinio tūrio, palyginti su kitais 40 AG varikliais, T40 pasižymi puikia povandenine trauka, padidina galią ir padidina pajėgumą vežti sunkesnius krovinius. Dėl to jis yra idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia patikimumo ir universalumo įvairiose vandens aplinkose.
| Modelis | T40 |
| Skersinio aukštis | 424 mm (S) 550 mm (L) |
| Matmenys | 1073*402*1237mm(S) / 1073*402*1364mm(L) |
| Sausas svoris | 76 -78kg |
| Maks. RPM diapazonas | 4500-5500 r/min |
| Maks. galia | 29,4 kW (40 AG) |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 1100±50 aps./min |
| Variklio tipas | 2-cil. |
| Poslinkis | 703cc |
| Skylė X eiga | 80,0 × 70,0 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Vairalazdė ir nuotolinio valdymo pultas |
| Paleidimo sistema | Rankinis paleidimas ir elektrinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 2.00 |
| Apkarpyti ir pakreipti | Rankinis pakreipimas ir elektrinis pakreipimas |
| Kuro bako talpa | 24L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.43 L |
| Tepimo sistema |
50:1 (degalai: alyva) |
| Propeleris | 11 1/8*13 colių |
Siųsti užklausą











