Aprašymas
Techniniai parametrai
Apie pakabinamus variklius
9,8 AG pakabinamas variklis tinka mažoms ir vidutinėms valtoms, tokioms kaip:
1. Pripučiamos valtys: maždaug 3,0–4,0 metrų ilgio valtys gali lengvai valdyti 9,8 AG variklį.
2. Kieto korpuso pripučiamos valtys (RHIB): mažos RHIB (3,0–3,5 metro) idealiai tinka tokio dydžio varikliui.
3. Stiklo pluošto valtys: maždaug 3,5–4,0 metrų valtys puikiai veikia su 9,8 AG varikliu.
4. Jon Boats: Mažos jon valtys (3,5–4,5 metro) yra suderinamos su šiuo varikliu, skirtu naudoti sekliame vandenyje.
5. Automobilinės -viršutinės valtys: kompaktiškos valtys (2,5–3,5 metro), skirtos lengvai transportuoti, taip pat gali atitikti 9,8 AG variklį.
Rinkdamiesi valtį įsitikinkite, kad ji gali atlaikyti variklio ir keleivių svorį ir ar ji atitinka variklio galią.
Įmonės profilis

Remdamiesi tobulumo principu, paeiliui pristatėme dvitakčius užbortinius variklius: 3 AG/5 AG/9,8 AG/15 AG/20 AG/30 AG/40 AG, 4 taktus: 6 AG/20 AG/60 AG EFI ir elektrinius užbortinius variklius: 40 AG. Technologinių naujovių srityje taip pat pasiekėme pastebimų rezultatų. 2023 m. liepos 24 d. gavome 25 patentus, apimančius įvairias sritis, tokias kaip pakabinamų variklių alyvos tiekimo sistemos įtaisai, posūkio bandymo įtaisai ir povandeniniai krumpliaračio veržlių tvirtinimo ir priveržimo įrenginiai. Reaguodami į virtualių arklio galių ženklų problemą rinkoje, visada laikėmės tikrosios arklio galios principo, todėl pamažu pelnėme vartotojų pagyrimą.
Mūsų komanda
Calon Gloria Team yra speciali grupė, orientuota į meistriškumą per visą gamybos ir paslaugų gyvavimo ciklą. Mūsų tyrimų ir plėtros komanda skatina naujoves, siekdama pristatyti galingus, patikimus pakabinamus variklius, o mūsų pardavimų komanda užtikrina sklandų pirkimo patirtį su ekspertų patarimais. Mūsų pardavimų po- komanda yra įsipareigojusi patenkinti klientus, teikdama nuolatines palaikymo ir priežiūros paslaugas. Gamyba veikia tiksliai ir efektyviai, kad atitiktų aukštus-kokybės standartus, o mūsų kokybės kontrolės (Q&C) komanda kruopščiai tikrina kiekvieną dalį, kad užtikrintų patvarumą ir našumą. Kartu stengiamės sukurti produktą, kuris nuolat viršija klientų lūkesčius.





Atsarginės dalys






Sertifikatai

DUK
Klausimas: 1. Kiek laiko galiu gauti atsiliepimą po to, kai išsiųsime užklausą?
A: Atsakysime per 12 valandų.
Kl .: 2. Ar galite patenkinti specialius prašymus ar pritaikymus?
A: Lipdukai / pakuočių dizainas gali būti pritaikyti pagal jūsų pageidavimus, atsižvelgiant į tam tikrą kiekį; Be to, siūlome daugiau spalvų variantų ir kitų gamintojų pakabinamų atsarginių dalių
Kl .: 3. Kokie yra jūsų kokybės kontrolės procesai?
A. Visiems CG užbortiniams varikliams atliekamas kelių{0}}pakopų patvarumo bandymas bandomuosiuose baseinuose, ežeruose, upėse ar vandenynuose, taip pat atliekamas antrinis apatinio korpuso sandarumo patikrinimas.
Kl.: 4.Ar galite pateikti kilmės sertifikatą?
A: Taip.
Kl .: 5. Koks yra gamybos ir pristatymo laikas?
A: 1-3 darbo dienos mėginiams
14-21 darbo diena masiniam užsakymui
Populiarus Žymos: valties pakabinamas variklis, Kinijos valties pakabinamų variklių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Dviejų taktų 9,8 AG UŽBAIGTIS VARIKLIS
PASIRENKINIAI MODELIAI:
T9.8BS---Rankinis paleidimas; Vairalazdės valdymas; Trumpas velenas
T9.8BL---Rankinis paleidimas; Vairalazdės valdymas; Ilgas velenas
| Modelis | T9.8 |
| Skersinio aukštis |
S: 435 (mm) P: 562 (mm) |
| Sausas svoris | S: 26 kg S: 27 kg |
| Maks. RPM diapazonas | 4500-5500 aps./min |
| Maks. galia | 7,2 kW (9,8 AG) |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 1200±50 aps./min |
| Variklio tipas | 2-cil. |
| Poslinkis | 169cc |
| Anga × Eiga | 50,0×43,0 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Vairalazdė rankena |
| Paleidimo sistema | Rankinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 2.08 |
| Apkarpymas ir pakreipimas | vadovas |
| Kuro bako talpa | 12L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.32 L |
| Maišymo santykis (degalai: alyva) |
50 : 1 |
| Propeleris | 8 3/4 * 8 1/2 colio. |
Siųsti užklausą












