Aprašymas
Techniniai parametrai
APIE UŽKORINIUS VARIUS
15 AG pakabinamas variklis išsiskiria puikiu kainos{1}}našumo santykiu, todėl jis yra patikimas mažų valčių variklių elektrinio užvedimo pasirinkimas. Degalų taupymo-konstrukcija užtikrina mažesnes eksploatavimo išlaidas ir yra ekonomiškas sprendimas dažniems naudotojams. Naudodami patogų elektrinį užvedimą naudotojai gali mėgautis be rūpesčių{5}}uždegimo procesu, kuris puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems laivininkams. Šis variklis pasižymi universaliu suderinamumu ir puikiai tinka įvairių tipų vandens transporto priemonėms. Ieškantiems patikimų mažų valčių variklių elektrinio užvedimo, šis modelis sujungia įperkamumą, efektyvumą ir praktiškumą, todėl yra geriausias pasirinkimas įvairiems plaukiojimo poreikiams.
2018 m. Huaihe gelbėjimo komanda




2016 ŠanchajusParoda






Pirkėjų šou



DUK
Kl.: Kaip pasirinkti tinkamą pakabinamų variklių propelerį
A: Renkantis sraigtą, reikia atsižvelgti į du pagrindinius matavimus: skersmenį ir žingsnį. Skersmuo reiškia atstumą nuo vieno besisukančio ašmenų apskritimo galo iki kito, išmatuotą per stebulę. Žingsnis rodo, kiek toli valtis juda su vienu visišku sraigto pasukimu, darant prielaidą, kad nėra slydimo. Pavyzdžiui, 11 colių x 9 colių sraigtas yra 11 colių skersmens ir 9 colių žingsnio. Teoriškai šis sraigtas stumtų valtį į priekį 9 coliais per apsisukimą; tačiau dėl slydimo tikrasis atstumas paprastai yra šiek tiek mažesnis.
Pasirinkus didesnio žingsnio sraigtą, paprastai padidės didžiausias valties greitis, bet gali sumažėti įsibėgėjimas arba sumažėti „skylė{0}}šūvis“. Kita vertus, mažesnio-žingsnio sraigtas padidins skylės-šūvio greitį, todėl jis idealiai tinka tokioms veikloms kaip vandens slidės, tačiau dėl to sumažėja didžiausias-galinis greitis.
Svarbu: visada įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas sraigtas neleidžia varikliui viršyti gamintojo rekomenduojamo didžiausio apsukų skaičiaus. Valties korpuso formos, keliamosios galios ir specifinių naudojimo atvejų skirtumai gali turėti įtakos valties veikimui. Primygtinai rekomenduojama naudoti tachometrą, kad patikrintumėte, ar variklis veikia saugiame sūkių dažnio diapazone, kad išvengtumėte veikimo problemų arba variklio gedimo.
Populiarus Žymos: mažų valčių varikliai elektriniai, Kinijos mažų valčių varikliai elektriniai gamintojai, tiekėjai, gamykla
2 TAKTIS 15 AG UŽBAIGTIS VARIKLIS
15 AG 2-taktis variklis dabar turi glotnią matinę dangą, padidinančią ilgaamžiškumą ir bendrą efektyvumą. Sukurtas suderinamumui su SOLAS sraigtais, užtikrina optimalų veikimą ant vandens. Supaprastintas korpusas užtikrina lengvą valdymą, o vidinis išdėstymas yra kruopščiai sutvarkytas, kad būtų pagerintas funkcionalumas. Atnaujintas rankenos mazgas užtikrina geresnę ergonomiką ir sumažina operatoriaus nuovargį. Šiame modelyje yra patogi rankinio užvedimo sistema ir patobulinti pavarų perjungimai, todėl plaukiojimas valtimi yra sklandesnis ir intuityvesnis. Dėl savo tvirto dizaino ir praktiškų savybių jis suteikia išskirtinę vertę ir patikimumą įvairioms jūrinėms reikmėms.
| MODELIS | T15 |
| Tipas | 2 taktas |
| Skersinio aukštis | 440 mm (S) 567 (L) |
| Matmenys | 873*332*1043 mm (S) 873*332*1170 mm (S) |
| Sausas svoris | 38 kg (S) 40 kg (L) |
| Maks. RPM diapazonas | 4500-5500 r/min |
| Maks. Galingumas | 11 kW (15 AG) |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 850–50 aps./min |
| Variklio tipas | 2-cil. |
| Poslinkis | 246 cc |
| Angos X eiga | 56×50 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Vairalazdė / nuotolinio valdymo pultas |
| Paleidimo sistema | Rankinis paleidimas / elektrinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 2.08(27/13) |
| Apkarpyti ir pakreipti | vadovas |
| Kuro bako talpa | Išorinis 24L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.25 L |
| Maišymo santykis | 50:1 |
| Propeleris | 9 1/4X9-J |
Siųsti užklausą











