Maži benzininiai laivų varikliai
Naudojant-stebulės išmetimą tyliau ir sklandžiau.
Kompaktiškas, supaprastintas dizainas lengvam montavimui ir universalumui.
Daugiau spalvų variantų, kad atitiktų skirtingus pageidavimus.
Sertifikuota Kinijos klasifikavimo draugijos (CCS) dėl kokybės užtikrinimo ir atitikties.
Aprašymas
Techniniai parametrai
APIE UŽKORINIUS VARIUS

CALON GLORIA siūlo platų mažų benzininių valčių variklių asortimentą, nuo 3 AG iki 40 AG, sukurtų taip, kad atitiktų kiekvieno plaukiotojo poreikius, nesvarbu, ar naudojate pripučiamą valtį, žvejybos valtį ar pontoninę valtį. Mūsų užbortiniai varikliai yra žinomi dėl savo patikimumo, galios ir efektyvumo, todėl jie yra puikus pasirinkimas tiek pramoginiam, tiek komerciniam naudojimui.
CALON GLORIA varikliai svyruoja nuo kompaktiškų 3 AG, skirtų lengviems, mažesniems laivams, iki galingų 40 AG didesniems laivams, siūlo įvairias parinktis, užtikrinančias optimalų veikimą įvairiomis vandens sąlygomis. Nesvarbu, ar plaukiojate ramiais ežerais, plaukiojate upėmis ar žvejojate sudėtingesniuose vandenyse, mūsų užbortiniai varikliai užtikrina sklandų veikimą, degalų taupymą ir ilgalaikį -patvarumą.
Sukurti naudojant pažangias technologijas ir suprojektuoti taip, kad atitiktų ilgas naudojimo valandas, mūsų pakabinami varikliai puikiai tinka tiems, kurie darbui ar laisvalaikiui naudojasi savo valtimis. Kaip patikimas gamintojas, CALON GLORIA yra įsipareigojusi tiekti aukštos-kokybės, sunkiasvorius-variklius, kurie atlaiko sunkiausias sąlygas ir suteikia ramybę kiekvienam laivui.
Įmonės profilis
Vadovaudamiesi tobulumo principu, nuolat plečiame savo produktų asortimentą su didelio našumo{0}}pakabinamaisiais varikliais, įskaitant:
- 2 taktai pakabinami varikliai: 3 AG, 5 AG, 9,8 AG, 15 AG, 20 AG, 30 AG, 40 AG
- 4-takčiai užbortiniai varikliai: 6 AG, 20 AG, 60 AG EFI
- Elektriniai užbortiniai varikliai: 40 AG
Be savo gaminių asortimento, mes padarėme didelę pažangą technologinių naujovių srityje. Nuo2023 m. liepos 24 d, mes užsitikrinome25 patentaitokiose srityse kaip pakabinamų variklių alyvos tiekimo sistemos, posūkio bandymo įtaisai ir povandeniniai krumpliaračio veržlių tvirtinimo įtaisai.
Reaguodami į išpūstų arklio galių reikalavimų rinkoje problemą, esame įsipareigoję teiktitikros arklio jėgos. Šis įsipareigojimas pelnė mums nuolatinį klientų pripažinimą ir pagyrimą, o tai sustiprino mūsų sąžiningumo ir kokybės reputaciją.

Atsarginės dalys
Kaip patikimas pakabinamų variklių gamintojas, siūlome platų originalių atsarginių dalių asortimentą techninei priežiūrai ir aptarnavimui po pardavimo. Mūsų dalys, įskaitant sraigtus, degalų sistemas ir uždegimo komponentus, sukurtos taip, kad būtų puikiai suderinamos ir veiktų ilgai.
Siūlome profesionalų klientų aptarnavimą, kuris padės atlikti remonto, įprastinės priežiūros ir atnaujinimo darbus, kad jūsų variklis išliktų puikios būklės. Naudodami aukštos-kokybės atsargines dalis, galite pasikliauti optimaliu našumu ir ramybe.
Eksploatacinės dalys (nuoroda)




Siūlome profesionalų klientų aptarnavimą, kuris padės atlikti remonto, įprastinės priežiūros ir atnaujinimo darbus, kad jūsų variklis išliktų puikios būklės. Naudodami aukštos-kokybės atsargines dalis, galite pasikliauti optimaliu našumu ir ramybe.
Karbiuratoriaus remonto rinkiniai




Sertifikatai

Parodos
2018 m. Pekino tarptautinė nelaimių prevencijos ir mažinimo bei ekstremalių situacijų pramonės paroda




2 taktų užbortinio laivo greitosios pradžios vadovas
- Sumontuokite užbortinį variklį: padėkite anti-kavitacijos plokštę25 mm žemiauvalties dugnas, užtikrinant, kad variklio korpusas tinkamai priglustų prie valties.
- Kuro: Naudokitebešvinio benzinosu oktaniniu skaičiumi#92arba aukštesnė.
- Variklio alyva: NaudokiteTC-W3 2-taktinio variklio alyvaoptimaliam veikimui.
- Pavarų alyva: NaudokiteGL{0}}W90 pavarų alyva.
- Kuro mišinys:
Dėlpirmąsias 10 valandų, sumaišyti25:1(benzino iki 2 taktų alyvos).
Po pirmųjų 10 valandų sumaišykite50:1(benzino iki 2 taktų alyvos).
- Pavarų alyvos keitimas: pavarų dėžės alyvą pakeiskite po pirmosios10 valandųnaudojimo, o paskui kiekvieną50 valandų. Reguliariai tikrinkite, ar pavarų dėžės alyvoje nėra vandens.
Populiarus Žymos: mažų benzininių valčių varikliai, Kinijos mažų benzininių valčių variklių gamintojai, tiekėjai, gamykla
2 TAKTAI 9.8HP UŽVARIUS VARIKLIS
PASIRENKINIAI MODELIAI:
T9.8BS--- Rankinis paleidimas; Vairalazdės valdymas; Trumpas velenas
T9.8BL --- Rankinis paleidimas; Vairalazdės valdymas; Ilgas velenas
| Modelis | T9.8 |
| Skersinio aukštis | S: 435 (mm) P: 562 (mm) |
| Sausas svoris | S: 26 kg S: 27 kg |
| Maks. RPM diapazonas | 4500-5500 aps./min |
| Maks. galia | 7,2 kW (9,8 AG) |
| Tuščiosios eigos RPM diapazonas | 1200±50 aps./min |
| Variklio tipas | 2-cil. |
| Poslinkis | 169cc |
| Anga × Eiga | 50,0 × 43,0 mm |
| Uždegimo laikas | CDI |
| Vairavimo sistema | Vairalazdė rankena |
| Paleidimo sistema | Rankinis paleidimas |
| Pavarų perjungimas | F-N-R |
| Pavaros santykis | 2.08 |
| Apkarpymas ir pakreipimas | vadovas |
| Kuro bako talpa | 12L |
| Pavarų alyvos talpa | 0.32 L |
| Maišymo santykis (degalai: alyva) | 50:1 |
| Propeleris | 8 3/4 * 8 1/2 colio. |
Kitas
neSiųsti užklausą













